Grenadiers News · All Teams Schedule: Week of Apr 05 – Apr 11


Apr
05

Boys Varsity Lacrosse at Freedom High School – Orlando

Freedom High School – Orlando
6:00 pm | Freedom High School – Orlando

Apr
06

Girls Junior Varsity Softball vs. Unknown

Colonial vs Windermere
5:00 pm | Colonial High School

Apr
06

Boys Varsity Baseball vs. Edgewater High School

Edgewater High School
6:00 pm | Colonial High School

Apr
06

Girls Junior Varsity Flag Football vs. Windermere High School

Windermere High School
6:00 pm | Colonial High School

Apr
06

Boys Varsity Volleyball vs. Winter Park High School

Winter Park High School
6:00 pm | Colonial High School

Apr
06

Girls Varsity Flag Football vs. Windermere High School

Windermere High School
7:00 pm | Colonial High School

Apr
06

Girls Varsity Lacrosse at Boone High School

Girls Varsity Lacrosse
7:30 pm | Boone High School

Apr
07

Girls Varsity Softball at University High School

University High School
5:00 pm | University High School

Apr
07

Girls Varsity Lacrosse vs. Lake Nona High School

Lake Nona High School
6:00 pm | Colonial High School

Apr
07

Boys Varsity Volleyball vs. Unknown

vs Spruce Creek
6:00 pm | Colonial High School

Apr
08

Girls Junior Varsity Softball at Windermere High School

Windermere High School
4:30 pm | Windermere High School

Apr
08

Girls Junior Varsity Flag Football vs. Unknown

Flag football Event
5:00 pm | Colonial High School

Apr
08

Boys Varsity Volleyball at Lake Highland Prep School

Lake Highland Prep School
6:00 pm | Lake Highland Preparatory School

Apr
08

Boys Varsity Baseball vs. Ocoee High School

Ocoee High School
6:00 pm | Colonial High School

Apr
08

Girls Varsity Flag Football vs. Unknown

Flag football Event
7:00 pm | Colonial High School

Apr
09

Boys Varsity Lacrosse at Rockledge High School

Rockledge High School
6:30 pm | Rockledge

Apr
10

Boys Varsity Track vs.

Boone Invite
7:30 am | Boone High School

Apr
10

Girls Varsity Track at

Boone Invite
7:30 am | Boone High School