Grenadiers News · All Teams Schedule: Week of Mar 22 – Mar 28


Mar
22

Girls Varsity Softball vs. Jones High School

Jones High School
5:30 pm | Colonial High School

Mar
22

Boys Junior Varsity Volleyball vs. Lake Nona High School

Lake Nona High School
6:00 pm | Colonial High School

Mar
22

Girls Junior Varsity Flag Football vs. Boone High School

Boone High School
6:00 pm | Colonial High School

Mar
22

Boys Varsity Volleyball vs. Lake Nona High School

Lake Nona High School
6:00 pm | Colonial High School

Mar
22

Girls Varsity Flag Football vs. Boone High School

Boone High School
6:00 pm | Colonial High School

Mar
23

Girls Varsity Softball at Olympia High School

Girls Softball Varsity
4:30 pm | Olympia High School

Mar
23

Girls Varsity Water Polo vs. Wekiva High School

Wekiva High School
5:00 pm | Dover Shores Pool

Mar
23

Boys Junior Varsity Baseball at South Lake High School

South Lake High School
5:00 pm | South Lake High School

Mar
23

Boys Varsity Baseball at South Lake High School

South Lake High School
6:00 pm | South Lake High School

Mar
23

Boys Varsity Water Polo vs. Wekiva High School

Wekiva High School
6:00 pm | Dover Shores Pool

Mar
23

Boys Varsity Volleyball at Ocoee High School

Ocoee High School
6:00 pm | Soccer Field @ Ocoee High School

Mar
24

Girls Junior Varsity Flag Football at Edgewater High School

Edgewater High School
6:00 pm | Edgewater High School

Mar
24

Boys Junior Varsity Volleyball vs. Celebration High School

Celebration High School
6:00 pm | Colonial High School

Mar
24

Boys Varsity Volleyball vs. Celebration High School

Celebration High School
6:00 pm | Colonial High School

Mar
24

Girls Varsity Flag Football at Edgewater High School

Edgewater High School
7:00 pm | Edgewater High School

Mar
25

Girls Varsity Lacrosse vs. Jones High School

Jones High School
5:30 pm | Colonial High School

Mar
25

Boys Varsity Baseball vs. East River High School

East River High School
6:00 pm | Colonial High School

Mar
25

Girls Varsity Softball at The First Academy – Orlando

The First Academy – Orlando
6:00 pm | Payne Stewart Field

Mar
25

Boys Varsity Lacrosse vs. Jones High School

Jones High School
7:00 pm | Colonial High School

Mar
26

Girls Junior Varsity Softball vs. Boone High School

Boone High School
5:00 pm | Colonial High School

Mar
26

Girls Varsity Lacrosse vs. Cypress Creek High School – Bears

Cypress Creek High School – Bears
6:00 pm | Colonial High School

Mar
26

Boys Varsity Baseball at Timber Creek High School

Baseball
7:00 pm | Timber Creek High School

Mar
26

Girls Varsity Softball vs. Boone High School

Boone High School
7:00 pm | Colonial High School

Mar
27

Girls Varsity Track at

Tohopekaliga Invitational 2
7:30 am | Tohopekaliga High School

Mar
27

Boys Varsity Track at

Tohopekaliga Invitational 2
7:30 am | Tohopekaliga High School